fbpx

Coaching - szkolenia Agile/Scrum

W dzisiejszych czasach na rynku jest bardzo dużo firm proponujących szkolenia z zakresu Scrum Master oraz zwinnego podejścia

do tworzenia i rozwoju produktów. Celem naszych warsztatów jest zrozumienie podejścia Agile oraz frameworka SCRUM, dzięki wykorzystaniu praktycznej wiedzy i bogatego doświadczenia naszych trenerów. Prowadząc szkolenia kładziemy główny nacisk na aktywność uczestników oraz dobrą zabawę.

Rozwiń umiejętności potrzebne do kierowania produktem w organizacji Lean-Agile, stając się Product Ownerem / Product Managerem. Certyfikowane szkolenie SAFe® 5.0 Product Owner / Product Manager (POPM).

Sprawdź szczegóły

Dwudniowy kurs przygotowuje obecnych Scrum Masterów do roli lidera w ułatwianiu zespołowi Agile, programowi oraz przedsiębiorstwu z sukcesem implementować Scaled Agile Framework (SAFe®).

Sprawdź szczegóły

Podczas dwudniowego szkolenia SAFe For Teams zdobędziesz obszerną wiedzę na temat Agile Release Train (ART) i nabędziesz kluczowe umiejętności, które ułatwiają współpracę w skalowalnym środowisku SAFe. Dowiesz się, w jaki sposób ART zapewnia dostarczenie wartościowego Przyrost Programu PI (Program Increment) i co możesz zrobić, aby z powodzeniem pełnić rolę członka zwinnego zespołu w oparciu o zwinne metody jak Scrum, Kanban, czy eXtreme Programming.

Sprawdź szczegóły

Dwudniowy kurs na którym uczestnicy poznają rolę Scrum Mastera w SAFe® 5.0. Szkolenie skupia się na Scrum Masterze w kontekście całej organizacji oraz przygotowuje uczestników do pomyślnego zaplanowania i wykonania przyrostu programu (PI).

Sprawdź szczegóły

W dużych organizacjach, gdzie poziom skomplikowania w procesie tworzenia i rozwoju produktów wymaga koordynacji pracy wielu zespołów nad jednym lub wieloma produktami wykorzystanie Scrum może nie być wystarczające. Dla takich skalowalnych rozwiązań został zaprojektowany framework Nexus, który zakłada jednoczesną pracę od 3 do 9 zespołów nad jednym produktem.

Sprawdź szczegóły

Scrum Essentials – jednodniowy warsztat, który jest pierwszym krokiem do rozpoczęcia przygody ze Scrum. Dzięki naszemu szkoleniu, uczestnicy zapoznają się z najbardziej popularnym zwinnym frameworkiem.

Sprawdź szczegóły
Terminy:
02/07/2021 - 02/07/2021
Online

Certyfikowane szkolenie Leading SAFe® przeznaczone jest dla kadry menadżerskiej oraz liderów. Dwudniowy kurs w formie interaktywnego warsztatu, na którym uczestnicy zdobędą wiedzę niezbędną do kierowania organizacji Lean-Agile, wykorzystując Scaled Agile Framework® (SAFe®) i jego podstawowe zasady wywodzące się z Lean, System Thinking, Agile, przepływu rozwoju produktu i DevOps .

Sprawdź szczegóły

Szkolenie Scrum Lego Airport pozwala nabyć lub poszerzyć wiedzę z zakresu Scrum. Uczestnicy podczas naszego interaktywnego szkolenia uzyskają komplet informacji odnośnie wartości i mechaniki działania frameworka.

Sprawdź szczegóły

Obecnie większość organizacji na rynku jest w trakcie transformacji lub planuje zmianę w kierunku Agile. Zwinne podejście przewiduje zmianę w sposobie zarządzania, w reorganizacji procesów wytwarzania oprogramowania, poprzez wdrożenie inkrementalnego podejścia do rozwoju produktów.

Sprawdź szczegóły
Terminy:
17/04/2021
Online

Nie znalazłeś dla siebie szkolenia? Nic straconego. Jesteśmy otwarci do organizacji szkolenia odpowiadającego Twoim potrzebom na różnym poziomie zaawansowania. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia możliwości oraz zakresu szkolenia.

Sprawdź szczegóły