Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką Agile!

Zwinna Zmiana Blog

Właśnie trafiłaś/eś na blog Zwinnej Zmiany, do miejsca innego niż wszystkie pozostałe, które odwiedziłeś wcześniej szukając informacji o Agile. Będziemy poruszać tutaj przykłady z życia wzięte, zarówno dotyczące dobrych praktyk jak i antywzorców. 

Zadajesz sobie zapewne pytanie skąd się wzięliśmy? Jesteśmy dwoma kolegami, którzy poznali się w jednej organizacji i postanowili połączyć siły, aby przekazać światu jak można efektywnie wykorzystywać swoją wiedzę na temat Agile w rozwoju produktów, kreowaniu zwinnej kultury organizacyjnej, budowaniu zespołów i wzmacnianiu zespołowości, dążeniu do samoorganizacji i w wielu innych dziedzinach. 

Dlaczego My? 

Nie będziemy zwykłym blogiem, na którym są poruszane wielokrotnie te same tematy Agile/Scrum. Chcemy pokazać Wam scenariusze, które wydarzyły się podczas naszej pracy oraz jak sobie z nimi poradziliśmy. 

Zespół Zwinnej Zmiany pracował w różnych organizacjach. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu pokażemy nieszablonowe rozwiązania różnych sytuacji, z którymi sami możecie się zmierzyć. 

Co więcej, będziemy przedstawiać tajniki naszego podejścia do procesu transformacji Agile. Omówimy jakie techniki wykorzystujemy, aby przede wszystkim pomóc organizacjom osiągnąć sukces oraz pokazać jak uformować wartościową kulturę zarządzania w zwinnym środowisku pracy. 

Zapraszamy również do oceny naszego podejścia i postów poprzez klikanie łapki w górę lub w dół. Zależy nam na Waszym feedbacku dlatego będziemy wdzięczni za każde kliknięcie! 

Dodatkowo! 

Podczas przeglądania postów zachęcamy do odwiedzenia pozostałych zakładek, w których prezentujemy nasze warsztaty / szkolenia z zakresu Agile / Scrum. W naszych autorskich szkoleniach podążamy za najnowszymi trendami tak, aby w sposób ciekawy przekazać komplet informacji jak być efektywnym Scrum Masterem, Product Ownerem lub Liderem zmiany Agile organizacji.